| LookAtMeNow a întrebat:

Am cateva pete maronii(trebuie sa-mi vina menstruatia) si dureri menstruale.Am avut contact sexual, insa a fost protejat si prezervativul a fost verificat.Pete respective reprezinta un inceput de menstruatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Cezar_Sima_1993 a răspuns:

Depinde de igiena proprie... se poate să nu fie nimic grav, însă ar fi recomandat un mic control

| JohnnyBi a răspuns:

Deci ai facut sex protejat, prezervativul era ok, si iti vine. esti speriata de ce? stai chilleanu ca faci riduri degeaba.

| Florinapopica a răspuns:

Cati ani ai de nu ti-a venit menstruatia dar ti-ai inceput viata sexuala?straight face

| LookAtMeNow explică (pentru Florinapopica):

Mi-a venit menstruatia.Intrebam de sangerare de nidare.

| Florinapopica a răspuns (pentru LookAtMeNow):

Ok,maybe I'm tooooo stupid to understand :-s

| Alcyon a răspuns:

S-ar putea sa fie un semn ca trebuie sa-ti vina menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da, e posibil sa iti vina menstruatia.
Stai linistita, daca prezervativul nu s-a rupt, a fost verificat, nu ai de ce sa-ti faci griji.
Te pup!