| Tania_Todea_1997 a întrebat:

am dureri la mana dreapta la incheietura, cand m-am dat jos din autobus aveam o lebenita in mana si mi-am intors mana in luna august si de atunci am dureri tot mai mari am fost la spital si mi-am facut radiografie si mi-au zis ca nu se vede nimic, am fost sa-mi fac RMN si primesc rezultatul doar miercuri mana mi se umfla si nu circula sangele maine trebuie sa merg la scoala si ce as putea face sa nu ma mai doara asa tare in afara de fasa elastica pentru ca mi se umfla foarte tare mersi mult :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IoNNuT0987 a răspuns:

Uda un prosop mic si apa rece si tinel pe mana? fundita big grin

| Tania_Todea_1997 explică (pentru IoNNuT0987):

Mersi am fost la medic ieri si mi-au pus-o in ghipswinking