| Felescu_Ana_2002 a întrebat:

Buna!
Am mare nevoie de ajutor. Pe mama mea o doare foarte tare brațul, abia îl poate ridica. Știe cineva de la ce este aceasta durere? Și unde se pot face radiografii mai ieftine?
In orașul Suceava!
Va rog, măcar un sfat, va rămân datoare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bogdann1107 a răspuns:

Poate fi o intindere musculara! Incearca sa iei Voltaren Gel si sa se dea 3-4 zile pe zona unde o doare si sa faca miscari usoare cu mana sa nu o supra solicite!
In cazul in care nu trece poate merge sa vorbeasca cu un doctor!

| Felescu_Ana_2002 explică (pentru Bogdann1107):

A dat cu mai multe creme. O tine așa de o luna