| douchebagshere a întrebat:

am nevoie de putin ajutor! Recent mi-am cumparat o periuta electrica Oral B pe baterii. Dupa prima utilizare am bagat bateriile si mergea perfect. Insa dupa un scurt timp am scos bateriile si acesta nu a mai functionat deloc nici dupa punerea acostora la loc. Am cumparat baterii noi (Duracel AA) dar periuta tot nu functioneaza. Ce sa fac? Si cum sa o repar?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca nu cumva le-ai bagat invers si abia ai cumparat-o, du-o inapoi la magazin, sigur are garantie, o sa ti-o repare ei sau o sa-ti dea una noua.

| douchebagshere explică (pentru CuriousStuff):

Multumesc!