| ஐSweetCandyஐ a întrebat:

Buna am o problema mi-au aparut niste bubite mici ca de la tantari pe piele pe maini pe burta pe piept si la picioare nu multe doar doua trei pe alocuri nu am bagat de seama dupa 2-3 zile m-au luat ametelile nu am bagat nici asta de seama azi am remarcat ca imi cade parul nu mult dar totusi.
ma doare burta si in josul coastelor durere apasatoare am fost la doctori dar au spus ca nu sunt siguri ce pot avea
va rog daca ati trecut prin asta spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac va implor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut, urmezi vreun tratament medicamentos? Sau ai mancat ceva nou pentru tine?

Cred ca e vorba de o alergie. Mergi la farmacie si cere cateva pastile de Claritine.

| ஐSweetCandyஐ explică (pentru MrAnderson):

Am inceput la sfatul medicului (pentru alta problema tot legata de piele) un tratament cu crema de corp dave
Nu cred ca poate fi vorba de o alergie am facut analizele pentru alergii si nu sunt alergica dupa spusele asistentei