| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

Am o problema mi se întampla foarte des in ultima perioada cand ies din camera (in camera e cald) pe hol (pe hol e rece) sa vad in fata ochilor o umbra neagra (vreo. 5/6 secunde) si dupa am ca o stare de lesin, adica ma simt de parca as vrea sa lesin, ce înseamna chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu stiu bine, probabil gresesc dar e din cauza sangelui din ochi, am citit demult ca are legatura cu tensiunea.

| Deji_Emanuel-Andrei_2001 explică (pentru LPCTSTR):

Probabil, anul' trecut am fost consultat de 3 ori la diferenta de o luna si mi sa gasit tensiune mare.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Deji_Emanuel-Andrei_2001):

Mie mi se intampla chestia asta aproape in fiecare dimineata, dar m-am obisnuit.