| Căpșuni a întrebat:

Buna happy
Am o problema... Uneori cand dorm si imi intind picioarele.(cred ca zic bine nu stiu ).mi se intind muschii si ma doare foarte tare. Din ce cauza? Si ce as putea sa fac...?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ai carcel. Mergi la un medic.

| Andryez a răspuns:

Ce pot sa zic, sa faci miscare, sedentarismul nu e benefic, daca te intinzi inseamna ca dormi doar laughing deci baga-te la miscarewinking

| Căpșuni explică (pentru Andryez):

Fac miscare. Merg pe jos pana la liceu si inapoi...si nu pot spune ca merg foarte putin pentru ca eu stau la margine de oras si liceul este exact in centru. Alerg dupa toate autobuzele (nu sunt prietena cu timpul. ) Mereu fac 100 de drumuri si nu apuc sa dorm prea mult straight face + Zumba / Taibo