| Andru17 a întrebat:

Am si eu o intrebare.De ce cand ma doare fierea ma dor si ovarele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| irina_8165 a răspuns:

Este posibil sa fi racita la fiere si se poate transmite si la ovare mama mea este bolnava cu fierea sincer imi pare rau pentru tine pentru ca stiu prin ce trece mama measad
mama mea are fiere maritasad,,

| Andru17 explică (pentru irina_8165):

Am de ceva timp.Am fost la spital am facut ecograf si mi-a zis ca nu am nimic..., dar nu inteleg de ce ma doaresadsi am dureri cumplite. Abia mai pot respira ...nus tiu chiar nu stiu ce sa mai facsad

| mymed a răspuns:

Posibil sa iradieze durerea spre partea de jos a abdomenului.
Sau poate ca e vorba despre o alta afectiune fara niciun fel de legatura cu colica biliara.
http://mymed.ro/colica-biliara.html

| Andru17 explică (pentru mymed):

Mie la spital mi-au spus ca nu am nimic doar ca e de vina colonul, dar nu mi-au dat tratament nimic si acum sunt ingrijorata pentru ca am dureri mari si totodata ma dor si ovarele si imi taie respiratia.sad