| Tulus_Marius_1977 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare! intrebatoare..si va rog cine stie sa ma ajute si pe mine! caut de ceva vreme o talpa ortopedica, am o problema la un picior calc foarte stramb in pantof spre interior si nu gasesc nicaieri asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la ortoped. Eu te sfatuiesc sa nu iei nimic decapul tau, fara consultarea unui exepert, sa nu cumva sa iei ce nu trebuie si sa-ti agravezi situatia.

1 răspuns:
| becouse a răspuns:

Mai intai de a cheltui bani e mai bine daca ai consulta un ortoped. Oricum le poti gasi la farmacie.