| Iulia_Banica_1993 a întrebat:

Astazi e a3a zi de cand mi-am pus piercing in limba. Limba e umflata, durerea e suportabila si cat de cat pot manca. Problema mea e ca in jurul bilutelor s-a cam intarit si asta e locul care ma doare. E cumva inflamat sau ar trebui sa astept pana fac o saptamana, sa vad cum evolueaza vindecarea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa renunti la piercing. Poate fii inflamat!

2 răspunsuri:
| Iulia_Banica_1993 explică (pentru R0R0):

Merci de sfat. Chiar acum formez numarul celor de la salon

| R0R0 a răspuns (pentru Iulia_Banica_1993):

N-ai pentru ce!