| HellGirl0 a întrebat:

azi am fost la strand. am inotat cam toata ziua, dar nu prea m-am scufundat, decat de putine ori. De cand sunt eu mica si m-am tot dus la mare si la strand, nu mi s-a intamplat ce mi s-a intamplat azi. Nu prea stiu cum sa explic. In partea dreapta a capului nu am nimic, dar urechea din stanga,, se simte ciudat". Spre exemplu cand merg, aud pasii ca niste bubuituri in urechea stanga. Si cand imi dau palme peste cap, exact in partea stanga, se aude la fel. adica mult mai ciudat. Nu prea cred ca e infundata, pentru ca aud bine cu ea (p.s. nu ma doare)
Mentionez ca am fost lovita in acea parte de o colega cu cotul laughing si a fost destul de dur, adica m-a durut putin dupa, dar acum nu ma mai doare, doar am aceasta senzatie ciudata. Si lovitura a fost dupa ce am inceput sa aud pasii ca niste bubuituri, deci presupun ca nu are vreo legatura.

Ceva idei?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

E apa, ti-e infundata, sari pe-un picior laughing

4 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Nu simti ceva cald in ureche?

| HellGirl0 explică (pentru Flaviucu):

Ba da, putin...

| HellGirl0 explică (pentru Flaviucu):

Ok, mersi laughing)

| Flaviucu a răspuns (pentru HellGirl0):

Gata? Ti-a trecut de mi-ai si dat funda?laughing