| Tina987 a întrebat:

Caut un medic dermatolog bun in Botosani care sa ma ajute sa imi tratez acneea.Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Iuliana186 a răspuns:

Nu sunt foarte multi.
La spitalul judetean Mavromati e o doctorita destul de buna din cate am auzit, sau daca vrei poti incerca in privat, la ecomed

| Tina987 explică (pentru Iuliana186):

De medicii de la Lux-Ro stii ceva?

| Iuliana186 a răspuns (pentru Tina987):

Nu, scuze, dar nu stiu.
Dar nu cred ca ar avea ce sa fie rau. Poti merge la un control, iar daca medicul nu iti place, mergi in alta parte.