| laarysukk a întrebat:

Buna ce dieta de ingrasare imi putetii recomomanda.sad sunt slabuta la picioare sad am 1.68 si 46-48 kg sad astept rasupunshappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marianyonutz93 a răspuns:

Cea mai rapida metoda de a te ingrasa este o injectie de glucoza si e mult mai rapida daca tie frica de asta atunci incearca sa mananci carne de pui, dulciuri. Succes

6 răspunsuri:
| Aliiinna02 a răspuns:

Fast food...shaorma,pizza sandwisuri, toate asta.garantat te ingrasi.ao grija sa nu exagerezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca Mc' puisor big grin

| laarysukk explică:

Pff am sa incerc ceva injectabil deoarece cu mancarea fast-food si altele nu se vad rezultatele ( decat dureri de stomac, varsaturi ) va multumesc pentru raspunsuri :-Xkiss

| Satanists_Anonim_1992 a răspuns:

Nu mai face sport
mananca mult
dar e normal
prietena mea are 1, 67 si 43kg
o cheama anna si zici ca e fto model
e f frumoasa
si are doar 15 ani
nu e nici grasa nici slaba.
abdomen plat,
n-are picioare groase
doar perfecte si e buna rau
e foarte dezvoltata pentru varsta ei
ma surprinde de fiecare data
si stie sa se faca remarcata
cu carnea de pui nu te ingrasi ca aia se fol la slabit
incearca prajeli
sau mai bine ramai asa
cine te place te place asa cum esti
si cu injectabil te poti ingrasa mai mult decat trebuie
deci succes

| laarysukk explică (pentru Satanists_Anonim_1992):

Mersi ...nu stiu dar am decis ca este mult mai bine asa cand vad persoane care se chinuie sa slabeasca ( batoze) la varste fragede ..eu de ce sa ma ingras sa devin ca elelaughing mai bine lipsa big grin faza ii ca am fost si la medic si o inceput sa rada laughing deci ii mai bine asa cum sunt vorba ta kiss cine ma place ma place asa cum sunt

| Satanists_Anonim_1992 a răspuns (pentru laarysukk):

Ma bucur ca mai ascultat
las cai bine asa