| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Bunahappy.
De aseara, de fapt doar aseara am observat ca am un fel de "ridicatura" in ureche,e umflat, daca pun mana ma doare groaznic! Ce ar putea fii?
Ce pot lua? sa-mi mai aline.
Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este un cos care a crescut sub piele. Il lasi 2-3 zile si se traga singur si evita sa-l atingi ca sa nu te doara

| BodyFleci a răspuns:

Iti creste o a 3-a mana...

| Michiiiiiiiiii explică (pentru BodyFleci):

Du-te dracu si canta la alta masahappy.

| Michiiiiiiiiii explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos.happy.

| adieu a răspuns:

Mai bine te duci la medic poate iti da un fel de alifie cu, care o sa te dai si o sa iti treaca! happy

| Justmed a răspuns:

Poate este un abces sau un cos. pentru a grabi procesul poti aplica crema neagra ( ihtiol )