| Deeiiow a întrebat:

de ceva timp imi curge ceva alb din... si nu stiu ce este. ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Se numeste secretie vaginala, la unele femei e mai abundenta, poti merge la ginecolog sa te asiguri ca nu e o problema, indicat e sa mergi macr o data pe an, pot aparea tot felul de probleme: de la o banala raceala la candidoza si poti ajunge si la operatii, asa ca un control pe an nu strica happy

6 răspunsuri:
| CiicxuBăă a răspuns:

Secretie vaginala. E ceva normal, nu te speria. Daca nu ti.a venit ciclul insemna ca trebuie s aiti vina. Daca ti.a venit, la fel, tot normal estewinking Bafta :*

| Kity22 a răspuns:

Ceau draga,esteo scurgere, ar tebui sa mergi la un control savezi ce iti spune medicul, poate fi is de la o raceala...ea o sa iti dea un tratament ca sa iti treaca...

| BOOBZen a răspuns:

Este normal stai linistita, poate fi un semn ca iti va veni menstruatie, si ai grija cand simti ca te doare in josul burtii ca sa te pregatesti pentru. menstruatie

| coliflor a răspuns:

Nu esti prima si nici ultima,mai complicat este cand te mananca si te ustura atunci ar fi o infectie si trebuie tratata:doctor,analize, tratament, control...sanatate.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Ce tie si cu pasarica asta... mai rau ca o masina. ba curge aia ba control la mecanic odata pe an ba sa verifici uleiul... laughing Iti zic eu ce este: Este timpul sa faci sex mai des laughing

| Deeiiow explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Ai gandit tu... laughing) da imi place raspunsul tau!winking laughing) rolling on the floor))