anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

De ieri ma inteapa burta în partea de Jos (mai mult în partea stângă), dar nu mereu. Ieri tot pe la ora asta, ma inteapa doar când merg și stau în picioare, momentan alte simptome legate de asta nu am. Ieri tot pe la aceeași ora, peste zi nu am nimic și mai pe seara începe să ma înțepe acolo, doar când merg și stau în picioare. crying Nu cred ca am apendicită, deci ce ar putea fi? Nu sunt constipata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Am citit simptomele sarcinii și din 18 Martie incoace le-am avut și încă le am pe majoritatea. Și mare coincidență cu simptomele? Cum sa nu cred? Când am și greață matinală, sani mariti și durerosi, noduli la san, acnee, și arsuri în gat. Astea le am din 18 Martie, le am și acum. Prima dată grețurile și apoi rând pe rând au apărut toate simptomele. N7 vreau test, dacă ar ieși negativ și eu am sonore tot cred ca sunt gravidă ca poate a dat eroare, așa ca nu îl mai fac, irosesc timp și bani. Si eu fost răpită și am rămas gravidă