| Andrreachiriac a întrebat:

Deci... ce vreau sa va intreb este : daca alerg de 2 ori pe saptamana, voi manca de 3 ori pe zi si mai fac cateva exerciti in timpul saptamani, voi slabi si daca da, cat? o3
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Mai bine alergi o zi da una nu, si in zilele cand nu alergi faci 30 de minute exercitii in casa, si o zi pe saptamana o lasi pentru odihna, adica nu faci nimic sport. Si de mancat depinde ce mananci, mai bine 3 mese si 1-2 gustari (un fruct, un iaurt, etc) si la mesele principale mai scazi din portii pentru ca ei gustarile si o sa rezisti mai bine, nu o sa te apuce foamea brusc si sunt mai putine sanse sa "calci stramb"

| PinkPanther a răspuns:

Nu poate nimeni sa iti zica cat poti sa slabesti, asta depinde de organismul tau, pentru o slabire sanatoasa trebuie sa slabesti cam 3-4 kg pe luna. Dar in functie de varsta, sanatate, metabolism poti slabi mai usor sau mai greu

| hummer24 a răspuns:

Da vei slabi, cat? ptobabil 2 sau 3 kg pe luna, renunta la dulciuri, prajituri sau paste fainoase, poti sa alergi si de 3 ori pe saptamana daca vrei.
Sa nu mananci dupa ora 20 searawinking

| Fineness a răspuns:

La mine a mers.Dca continui in felul asta 2 saptamani, slabesti 4-5 kilograme! Succes la slabit!

| Anestezia a răspuns:

...Nu cred ca e de ajuns de 2 ori.si daca mai si mananci de 3 ori pe zi nu stiu daca vei reusi sa slabesti.Dar iti zic eu

Trebuie sa alergi in fiecare zi! Si daca vrei sa sa si mananci de 3 ori pe zi trebuie sa mananci limitat sau macar sa mananci ceva usor cum ar fi.:gratar peste aperitiv supa (mai putin).si cam asa...Te pop Dolcee

| Annessa a răspuns:

Da doar ca ar trebui sa alergi in fiecare zi pe saptamana timp de 2-3 luni ca sa slabesti 3-4 kg.insa bineinteles ca asta este metoda cea mai dificila. mai repede poti slabi cu o dieta profesionala. in orice caz mai consulti un medic
funda? please!

| Andrreachiriac explică:

Multumesc mult pentru informatii! big grin
mi.au fost de folos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da slabesti dar sa nu manaci crazy ca trebuie si sa manaci astfel iti recapeti putrele nu vr sa mori de foamne manaci un bol de supa si cica mai putin.Ce vr sa mori de foamnelaughing

| Pischotel11 a răspuns:

Buna Nicoleta! Deci...mama mea alerga in fiecare zii timp de 14 zile(2 saptamani)
si a mancat numai salate si fructe si a facut abdomene de 3 ori pe saptamana cate 30 de abdomene...si a slabit 5 kgwinking... sper sa te ajutehappy FunditsSa?