| MARGARETA199734 a întrebat:

Buna
Din nou revin cu problema legată de menstruație, trebuia sa vina pe 22, mi-a venit abia ieri, dar nu am scurgeri constante doar atunci cand fac treaba mica, am dureri foarte mici de burta, normale de menstruație
Dar nimic altceva
Poate sa fie si o dereglare?
Având in vedere ca in ultima luna am avut parte de stres, am slăbit 3 kg, mâncam foarte putin si haotic
Sarcina nu cred ca poate fii, având in vede ca ne protejam!
Am sunat la medic ieri să-mi faca programare, mi-au făcut-o peste 2 saptamani, sa iau paracetamol ( pe baza lor nu ma las)
Pana atunci ma duc in Romania
Care ar fi motivul, ce pot sa fac sa vina normal?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Nu esti in Romînia?

| MARGARETA199734 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt in Romania
Și-o fetita de 7 luni

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MARGARETA199734):

Multi inainte sa i ti traiască fetița. Esti in Italia?