| alin63434 a întrebat:

Buna lume, acum vreo 3 zile,sincer chiar nu am idee cum,m-am muscat de limba,mai exact in varful limbii,foarte putin,dar ideea e ca nu prea mai pot sa mananc, mancare solida si ma deranjeaza.Intrebarea e cam in cat timp trece oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Pai de obicei cam in o saptamana. Nu ar trebui sa dureze mai mult. Însănătoșire grabnică! happy

| alin63434 explică (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

Multumesc!

| alexandra85680 a răspuns:

5-7 zile. Mie mi-a trecut în 4-5 zile, spre sfârșit nu o sa te mai doară/jeneze. Depinde cât de rău te-ai muscat