| maite13 a întrebat:

Maine ma duc sa-mi fac un tomograf al glandelor suprarenale,dar cred ca mi-a venit ciclul,dar a curs foarte,foarte putin sange.

Va rog, sa-mi spuneti, daca mi-a venit ciclul nu mai pot sa fac tomograful?
Va rog sa imi raspundeti!
ofer FUNDA plus VOTURI

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Da, ti-a venit
Asa mi s-a intamplat si mie prima data
Nu te speria. Ia un absorbant always si puneti-l pe chilot. Trebuie sa tii minte data cand ti-a venit. Primii 2-3 ani nu o sa vina regulat, dar apoi o sa vina happy

| maite13 explică (pentru 7DaysCuPortocale):

Dar o sa mai pot face tomograful?

| doctoressa a răspuns:

Da, vei putea face fara probleme tomograful la care esti programata.
http://www.i-medic.ro/analize/tomografia-computerizata-ct