| Anonimul13741 a întrebat:

Buna, o prietena m-a pus sa fumez cu ea si am fumat 3 tigari. oare e problemă? Nu mai am de cand sa fumez altele dar as vrea sa stiu da ca s-a întâmplat. ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| eliancodrut a răspuns:

Nu se intampla nimic daca nu mai fumezi. Ai face foarte rau daca ai continua. Ti-o spune un fost fumator.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Nu s-a întâmplat nimic.

| Anonimul13741 explică (pentru eliancodrut):

Ok mersi mult!

| ioana748 a răspuns:

Nu s- a intamplat nimic.
Doar tu detii controlul actiunilor tale.
Faza cu „m- a pus" cineva este puerila si neconvingătoare.