| Bossu000918 a întrebat:

Buna oamenii mă puteți ajuta cu ceva mai mereu am gânduri suicide îmi vine să mă spânzur numai merit să trăiesc, am mai incercat de câteva ori dar nu pot ce as putea sa fac sa scap de gândurile astea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IL0VEDINER0 a răspuns:

Un psiholog/ psihiatru ti-ar fi de ajutor

| mihaidiablo a răspuns:

In primul rand ce te face sa ai astfel de ganduri? ai trecut printr o trauma? in al doilea rand incearca sa vorbesti cu parintii tai sau cu un psiholog/psihiatru