| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Buna-seara TpU, cum pot face plata online fondul de sanatate? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceri codul IBAN de la Casa de Sanatate, la care trebuie sa virezi sumele!

| Rasenganisopa a răspuns:

Nu exista nicio metoda pentru paymentul online deci o sa mori

| eliancodrut a răspuns:

Cere contul in care trebuie sa virezi banii. Atntie, fara cont de trezorerie, deoarece persoanele fizice nu pot depune in asemenea conturi.