| hugocopter a întrebat:

Buna seara TPU,sunt baiat, am 17 ani, iar de cateva saptamani au inceput sa-mi transpire foarte tare palmele..cunoaste cineva vreun
tratament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu exista niciun tratament, si eu mai patesc asa cand am emotii sau ma stresz mult.

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Nu exista tratament pentru asa ceva. Sunt fata, si o patesc si eu uneori. Keep calm, nu e nimic anormal in alta.

| hugocopter explică (pentru SupradozăăDeCrazy):

Eu nu patesc cateodata..am in permanenta palmele ude...si e foarte jenant...