| daniella01 a întrebat:

stie cineva unde pot gasi sfaturi online de la medici ginecologici si endocrinologi? Am mare nevoie de cateva sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| andreea4ever a răspuns:

Http://28zile.noifetele.ro/

intra pe aici si vei gasi ceva

| matraguna1 a răspuns:

Daca ai probleme de sanatate, NU AMANA sa mergi la medic pentru o consultatie. Pentru asta exista medici. Nu e sanatos sa faci tratamente din auzite sau din ce mai gasesti pe internet. Degeaba amani momentul, programeaza-te si mergi la doctor daca ai probleme.

| Miha a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/
ai putea incerca aici;)
dar cel mai ok ar fi sa contactezi un medic;)

luciana
| luciana a răspuns:

Draga mea daca ai nevoie de un sfat, Nu Ezita si Cere-l caci printre noi, sunt multi cu experienta de o viata care pot sa te indrume sau, cu pregatire in domeniu ca si Brigaela si Legiuitoarea, care raspund imediat ce s-a afisat intrebarea si cand li se solicita ajutorul, deci trebuie sa ai incredere si ai sa constati singura ca multi dintre noi iti intind mana de care ai acum mare nevoie si te vor sfatui numai de bine, deci Curaj, Hai, pune intrebarea aici. Cu bine, Lucien.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsurile oferite sunt pur orientative, numai în urma controlului medical de specialitate poți primii un diagnostic diferențial și un tratament care să răspundă pozitiv.
Te putem ajuta cu un sfat, o îndrumare ori o părere.
Mare atenție, medicina nu este o știință fixă și boli sunt multe cu etiologie necunoscută. La ora actuală se tratează efectele, cauza este încă un mister.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.experionline.ro

| finu18 a răspuns (pentru luciana):

Am si eu o intrebare, mi-au aparut pe gat niste ganglioni si sunt mari si umflati, am fost la spital dupa 3-4 zile de cand mi-au aparut si mi s-a spus acolo ca am rubeola, si mi s-a dat tratament, dar de o saptamana nu mi-au mai aparut decat pe gat, rubeola de obicei nu apare pe tot corpul? va rog frumos sa ma ajutati si pe mine.multumesc frumos