| anyttaG a întrebat:

am o intrebare pentru persoanele din Sibiu: ce medic ginecolog imi recomandati? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cromwell a răspuns:

Pe mine st din Criova da imi place "gaurica" daca vreisa pari virgina am o poezie pentru asta:
Ciocolta veronica face mica gauica
Ciocolata tariceanu face p*** ca si parul
Daca vrei sa fiti barbarti
Fumati dor tigari carpati

| anyttaG explică (pentru Cromwell):

Ce am intrebat eu si ce ai inteles tu?
esti total pe dinafara