| Chachi913 a întrebat:

Am o problema sad. Am facut-o acum cățea zile in urma cu prietenul meu dar am facut-o protejat si atunci cand a ejaculat nu a ejaculat in vagin, a ejaculat înafara vaginului, dar nu asta e problema, problema este ca ma doare deasupra buricului. Cand apas ma doare destul de tare sad si parca imi vine sa vomit. Trebuie sa recunosc ca nu prea mananc. Si dau un exemplu o posibila sarcina n-are cum sa fie pentru ca nu am niciun simptom ale sarcinii. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

1: nu inteleg ce cauta cuvantu "cățea" in textul tau. chiar nu pot intelege.
2: daca e si protejat si ejaculare in afara vaginului, cum te poti gandi la posibila sarcina. ai tu alte probleme de sanatate, dar niciun caz sarcina

| Vi003 a răspuns:

Tu chiar ai o problema, pe tine nu te-a pus mama ta la colt atunci cand umblai fara caciula pe vreme friguroasa. Vezi efectele?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ca sa nu te mai stresezi atata mergi la medic, nu lasa durerile sa te chinuie

| Alcyon a răspuns:

Nu te-as sfatui sa mai apelezi la metode gen coitus inerruptus, ca-s foarte nesigure. Prezervativul e sfant. In legatura cu problema ta, du-te la medic. S-ar putea sa ai o gastrita sau mai stiu eu ce.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ati facut-o protejat nu se pune problema vreunei sarcini.

| Danysan a răspuns (pentru Alcyon):

Esti maxima, m-ai facut sa rad cu lacrimi -ahahaha -daca esti fata in pana mea daca nu meriti sa te scot la un suc laughing)))))-Coitus Iner... ahahahha!

| Danysan a răspuns:

O racela puternica
Tranzit Intestinal naspa -ia o activia :
Daca e prima oara Organismu tau trece prin schimbari si e normal -stai calma :!