| dragutz600 a întrebat:

Am observat de ceva vreme cand fac baie ca simt o apasare pe piept, si pe stanga si pe dreapta. Pana spre burta in jos simt aceasta apasare... Doctorita de familie mi-a zis daca stau in fum de tigare, ca eu nu fumez. I-am zis ca da, mai stau, dar in ultimul timp chiar nu am mai stat deloc...mi-am facut un control la inima acum un 1 an si mi-a zis ca sunt perfect sanatos. Am 18 ani, sunt baiat. Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este ceva grav, dar totuși dacă nu suporți mirosul de tutun ar trebui să stai mai retras de aceea persoană atâta timp cât fumează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acea persoană* laughing