| lllorenusssuumeu a întrebat:

Bună TPU, am vergeturii pe picioare si pe sanii cum pot sa scap de ele puppy dog eyes ce imi recomandati sunt rosii rosii pe san happy va rog ajutati-ma nu imi plac puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| bettty141 a răspuns:

Buna. din pacate nu poti sa scapi de ele...si eu am pe picioare dar nu e nimic de facut...

| Swal a răspuns:

De vergeturi nu prea mai poti scapa thinking operatii estetice poate dar te-ai risca prea mult pentru niste vergeturi. Singura chestie ar fi sa le acoperi..cat se poate. Sper ca te-am ajutat big grin

| DraudeS a răspuns:

Nu prea poti sa scapi de ele doar prin operatii. Poti sa le mai retragi cu 2 creme care le gasesti la Plafar. Insa, sunt destul de scumpe cremele.
Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu ai cum să scapi de vergeturi!
Mergi pe o alimentaţie cât mai sănătoasă şi multă mişcare, evită sedentarismul!
Te pup!

| Biuuu03 a răspuns:

Buna.Ele ai aparut pentu ca te-ai ingrasat sau ai slabit brus. Dupa fiecare baie sau dus date cu crema.Trebuie sa ai grija ce mananci si sa incerci sa faci mai mult sport.Sa speram ca ti-am fost de ajutor. P.S. Funda? Cam am nevoie de ea.

| ionelaaa33333 a răspuns (pentru Biuuu03):

Pai nu stiu am auzit ca sunt primul semn de cancer de san. La medic! FUNDA?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu vei mai scăpa de ele, masează zona cu ulei de migdale dulci, cremă pe bază de vitamina A.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Depinde de ce le ai
Sunt mai multe motive fie ai slăbit brusc sau te-ai îngrășat fie ai probleme cu glandele suprarenale și atunci trebuie să vezi un medic.
O cremă pe bază de propolis este cea mai bună ajută la refacerea țesutului.