| anonim_4396 a întrebat:

am16 ani si parc simt ca tremur si sangele se misca cu presiune in corpul meu ce poate fi va rog mi-e frica mai am si intepaturi la plamanul drept mi-e frica sa fie leucemie ceva grav? dureri in mijloc dimineata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sa fie leucemie va rog raspundeti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am vanatai

| byanca01 a răspuns:

Pai depinde te simti slabit si ai pe piele ceva ca niste lovituri invinetite fara sa te fi lovit? daca da este posibil si ar trebui sa mergi la doctor

| LaurLS a răspuns:

Du-te prietene la doctor, ce mai astepti?