| Maria2058 a întrebat:

Cine vrea sa tina o dieta impreuna cu mine? Online. Adica sa ne incurajam, sa vedem cat slabim, poate asa ne ambitionam...Astept un mesaj pe privat sau un raspuns cu un e-mail. Mersi mult :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

De ce toata lumea vrea sa slabeasca? eu de exemplu vreau sa ma ingras...ai putea sa imi spui cum sa fac? de mancat mananc si de cate 4-5 ori pe zi...dar degeaba.am luat si vitamine si tot degeaba sad

| Maria2058 explică (pentru Un1kuL):

Probabil asa esti inzestrat genetic. ar trebui sa te consideri norocos pentru ca poti manca orice, oricat si oricandlaughing mmulti ar vrea sa fie in locul tau. sa te ingrasi e f dificil, poate chiar imposibil... odata cu inaintarea in varsta sigur, te vei mai ingrasa, la batranete se poate sa faci doar burta, fara ca grasimea sa se depuna pe picioare, brate...Momentan singurul lucru pe car epoti sa-l faci e sa te apuci de muult sport, pentru a-ti creste masa musculara. Asa o sa pari mai szdravan. Bafta!

| Un1kuL a răspuns (pentru Maria2058):

Am masa musculara destula...doar ca vreau sa fiu mai plinut happy

| Maria2058 explică (pentru Un1kuL):

Pai de ce? laughing inseamna ca esti perfect. n-ar trebui sa ai grasime pe tine laughing si eu masa musculara dezvoltata pentru o fata, insa e 'ascunsa' sa zic asa sub un strat de grasime. si pot sa zic ca astfel nu ma ajuta la nimic.

| Un1kuL a răspuns (pentru Maria2058):

Uite am eu o manie si vreau sa ma ingras.multi imi spun ca ar vrea sa ai fizicul meu dar eu nu sunt multumit de mine.adica imi place ca am abdomen, pectorali, bicepsi si tricepsi pe care altii de varsta mea doar viseaza dar eu vreau sa ma ingras.am un fix in minte si nu pot sa mi'l scot.acuma de craciun am reusit sa ma ingras cu 3 kg dar vreau mai mult.macar pana la 78 de kg sa ma ingras si voi fi multumit tongue

| Maria2058 explică (pentru Un1kuL):

Pai vezi, se pare ca putin cate putin se poatelaughing

| Un1kuL a răspuns (pentru Maria2058):

Da,dar pe termen scurt.cum se termina sarbatorile incep a da inapoi sad

| patriciatimeea a răspuns:

Eu.

| tarantulaverde a răspuns:

Eu vreau
si uite si un siteu care o sa te ajute ca si pe mine eu deja am inceput
http://www.youtube.com/watch?v=Sh6H8plBjOU
FUNDA?