| millar a întrebat:

Buna TPU de cateva zile am o stare super naspa,gen cand ajung la scoala incepe sa ma doara capul, mai exact tamplele, uneori dispare dar revine, si am o senzatie super naspa la stomac un fel de deranj
De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cel mai probabil e o anxietate sociala

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Aceste afecțiuni pot fi din cauza anxietatii

| superAndrei a răspuns (pentru AjutorNeconditionat):

Si eu m-am gandit la asta

| superAndrei a răspuns:

Bai,eu zic ca e de la stres sau alimentatie,sau ambele! Incerca sa iti schimbi stilul de alimentatie intr-unul mai sanatos. Mananca la ore fixe si dupa ce ajungi acasa poti sa tragi un pui de somn,sau sa iti gasesti ceva foarte relaxant de facut! Eu iti recomand sa incepi sa faci putina meditatie sau chiar si basic yoga! Chiar daca par baliverne, eu am observat ca merita si isi fac treaba! Daca si dupa ce ti-ai mai organizat "lifestyle-ul", si nutrece, iti recomand sa mergi la un medic, nu poate fii nimic foarte serios! Go for it cu multa vointa! Succes! happy