| niko412 a întrebat:

Deci. vreau pareri in legatura cu colantii anticelulitici.
Adica. la 13 ani pot sa ii port?
Am 1, 70 si 60 de kg..as dori sa mai slabesc cateva kg thinking Ce imi recomandati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alondrasarah a răspuns:

Eu una de la 56 de kg. Intr-o luna am slabit pana la 45. in felu urmator.Am fost la sala zilnic. Dimineata faceam jogging.(asta nu zilnic).Si mancam in general numa salate (de rosii castraveti varza ).De obicei nu e bine sa mananci la dieta alimente prajite.

Poti cumpara de la farmacie produse de slabit /anti celulitic.
Sper ca ti-am fost de ajutor. :*:*:*

2 răspunsuri:
| andreileu21 a răspuns:

De fapt chiar trebuie sa te ingrasi inca 10 kilograme deoarece greutatea normala a unui om trebuie sa fie cam asa :1, 70, 70 de kg, 2.00, 100 de kg, 1, 80 80 de kg, etc.

| niko412 explică (pentru andreileu21):

..eu stiu ..de chestia asta.dar greutatea trebuie sa fie egala cu inaltimea dupa 30 de ani. asta stiu eu.
+ ca daca m-as mai ingrasa 10 kg as fi ca o scrofita.