| Maria2058 a întrebat:

Doreste careva dintre voi sa slabeasca? Daca da, astept un mesaj cu adresa de e-mail/messenger sa "slabim" impreuna sau cel putin sa ne incurajam am 17 ani, 1.65 m si pornesc de pe la vreo 63 kg. Mersi! :]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| midu89 a răspuns:

Fix asa am si eu!

| Maria2058 explică (pentru midu89):

Ce anume? happy

| midu89 a răspuns:

Tot 1.65.tot 17 ani, tot 63 kg

| florizzz a răspuns:

Hello! ma bag si eu am 21 de ani kg nu le spun in public big grin am 1.63 sunt noua pe aici daca vrei sa incepem impreuna trimite-mi te rog id tau eu nu stiu cum sa o fac (e a 3 zi de cand sunt pe aici) big grin

| Maria2058 explică (pentru midu89):

Si nu ti se pare ca e mult?:-

| Maria2058 explică (pentru florizzz):

Se pare ca nu-ti pot trimite mesaj aici, dar da-i add la anonymus_alandala si mai vorbim atunciwinking.

| florizzz a răspuns (pentru Maria2058):

Pai ce sa fie mult ca nu am specificat kg, esti sigura ca asta e id tau dupa el nu pare unul veritabil.

| Maria2058 explică (pentru florizzz):

Intrebarea cu prea mult era pentru midu. e veritabil, oarecum, l-am facut la graba ca sa nu postez ID-ul meu happy

| florizzz a răspuns (pentru Maria2058):

Oki iti dau accept acum

| Maria2058 explică (pentru florizzz):

Astept happy