| ιαѕмιηααα a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta si pe mine de mai mult timp imi curge ceva lipicios si alb din vagin ce trebuie sa fac? ajutati-ma dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Sa te duci la ginecolog.
probabil ai candida.
cat mai repede
recomand ovulele lomexin

| Perusul a răspuns:

Ai făcut sex si ăla si-a dat druml in tine si acum a ieșit sperma

| ιαѕмιηααα explică (pentru persseuss):

Am 12 ani!

| ιαѕмιηααα explică:

Vreu raspunsuri bune, si fara bataie de joc!

| AndreutzaDreamy3 a răspuns:

Ai probabil candidoza si trebuie sa te duci la doctor

| death a răspuns:

Să te speli.

| ιαѕмιηααα explică:

Nu de mult timp, 3-4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la un doctor.
Iti dai seama ca oricare dintre colegii tai poate vedea intrebarea asta? Sau chiar profesori care frecventeaza site-ul asta?