| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Mereu seara ma inrosesc la obraji, si ma ard asa...simt o caldura.
De la ce poate sa fie?
Dau funda! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poate fi de la tensiune sau ca intri in casa dupa ce ai stat un timp pe afara!

| Maelis a răspuns:

Pot fi semnele unei răceli, mai ales dacă sunt însoțite de febra. Mi se întâmplă foarte des, la mine este din cauza ca stau foarte mult în curent, poate se aplica și la tine. De asemenea pot fi semnele unei tensiuni crescute dacă știi ca ai astfel de probleme.

| katy a răspuns:

Doar simptoma aceasta, se gaseste in mai multe situatii! e greu sa primesti un raspuns exactpoate fi : 1.raceala, 2. emotie, 3.schimb de temperatura rece/cald sau 4. premenopauza, daca e vorba de bufeu.

| Iuliana_Andreea_1996 explică (pentru Maelis):

Nu am probleme cu tensiunea, dar mi se inroseste doar seara dupa ora 6-7.

| Maelis a răspuns (pentru Iuliana_Andreea_1996):

Poate ca stai prea mult în curent în ținut zilei