| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, mi-am pus azi in dus apa rece pe picioare și când am ieșit îmi curgea sânge din vagin nu este prima oară se int doar când pun apa rece de la ce credeți ca este Cunoaște-ți cazuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Bună! Ar fi bine să mergi la medic fiindcă nu-i de glumă, apoi nu cred că ar fi din vagin ci vreo infecție urinară severă. Totuși, medicul este cel care va trebui să te evalueze și să îți facă un set complet de analize medicale. Apoi ai zis că nu-i prima oară, deci nu mai aștepta! Numai bine!

| Mindfulness a răspuns:

Mergi la medicul de familie nu mai dormi pe tine.

| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la medic si renunta la acest obicei... femeile nu au voie sa faca dusuri cu apa rece.

| Violleta2022 a răspuns:

De la ciclu menstrual iti curge sangele din vagin, neavand nici in clin sau maneca cu apa rece in care ai bagat picioarele.

| Cristinacrs16 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu îmi mai vine de o luna ce ciclu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cristinacrs16):

Fiindca ai ciclul de tip NEREGULAT, care nu vine lunar ci cand vrea el.