| joghu22 a întrebat:

Saptamna asta vreau sa tin o cura. si voiam sa va intreb. daca mananc o zi legume, o zi fructe cate kg pot da jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti da destule dar ai grija sa nu mananci multe fructe prea dulci mai incearca si salate si ceva mai consistent.

| joghu22 explică (pentru MihaiNicu23):

Daca mananc portocale si kiwi e ok?

| Adry05 a răspuns:

Ce-i porcăria asta? cum să mănânci doar astea? Nu mai urmați toate porcăriile de diete de pe net, mănâncă chestii care nu-s prăjite, redu sau elimină pâinea, nu mânca dulciuri, patiserie, fast-food, mâncăruri procesate și e ok, nu trebuie sa ai alimentație de animal din junglă să slăbești, ce naiba.