| zambettrist a întrebat:

scuzati aceasta categorie! deci...mi-au aparut pe picioare bubite rosii rossii dar nu stieu de la ce. sunat doar 4 dar nu sunt ca ciupiturile de tantar. ati putea sa imi spuneti ce credeti ca sunt? app i-au aparut si fratelui meu dar mai multe. multumesc funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Purici?

| zambettrist explică (pentru hummmer):

Nu cred. nu arata a intepatura