| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați urgent cu un sfat, ceva. Simt că înnebunesc. Sunt băiat (gay), am 22 de ani și-mi fac foarte mari griji într-o privință.
M-ai demult am întreținut relații intime neprotejate și protejate cu diverși bărbați. Unii dintre ei cu care am făcut neprotejat aveau ceva boala venerică, dar eu nu știam ( tipii erau sub tratament). In urma lor, cred eu mi-au apărut niște bubițe ca niște coșuri în zona intimă. Am fost la dermatolog, m.a consultat, m.a trimis să-mi fac analize pentru boli venerice, le-am făcut și nu am avut nimic. Menționez faptul că nu aveam o igiena corespunzătoare ( nu m-am spălat timp de două luni odată) nu era vorba de lene, apa sau săpun (aveam alte probleme).
Problema mea este faptul că îmi este foarte frica să nu pățesc ceva în continuare din cauza faptului că am făcut neprotejat sau că nu am avut o igiena corespunzătoare.
Acum nu am nimic din câte știu eu
Se poate întâmpla să pățesc ceva in continuare dacă fac doar sex protejat și mă spăl regulat în ciuda a toate lucrurile?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Andresso a răspuns:

La 22 ani ai tai ai mintea unui purec. Maica-ta te-a nascut barbat care pe urma sa se casatoreasca cu o femeie sa aiba familie, cu gandul asta te-a nascut maica-ta. Tu, un pulifrici faci ce pusca ta doreste, distrugand proprii parinti (poate si rude), tu te dai la barbati, tu fiind si tu la randul tau barbat. Rusine mare, vai de capul vostru. Si sunt multe exemple de cretini ca tine, care se *** tot in cu.r, nu in "pasarica" pentru simplul fapt ca au ebola si alte virusuri. Cel mai probabil ai si tu ebola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Andresso):

Nu înseamnă că dacă mă f*! In c*! am Ebola. Iar persoanele gay sunt dirijate de niste duhuri rele in care probabil nu crezi!

| Daniel323 a răspuns:

Ai pretentia sa fii sanatos cand te speli la doua luni si umbli cu scula murdara de rahat. Cred ca ai ceva la creier.

| Donsavas a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca asta cu duhurile rele e doar o glumă.

| Donsavas a răspuns (pentru anonim_4396):

Apa la te mai DES si DA, încearcă s o faci protejat dacă nu stii cum stai tu sau partenerul cu sănătatea! Fii îngrijit!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, duhuri rele. Daca te speli la doua luni nici nu ma mira sa patesti asta. Cred ca tu i-ai imbolnavit pe ăia, nu ei pe tine.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Andresso):

Scuza-ma, dar singurul cretin de aici esti tu.