| miriciavoivod a întrebat:

Buna,

Un dentist bun si nu foarte scump in Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toti sunt foarte scumpi, indiferent de oraș.
Cat de buni sunt, afli pe pielea ta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există asa ceva, toti dentistii vor bani multi, si casa de sanatate nu deconteaza detartrajul sau alte investigatii stomatologice, alea le faci pe bani daca ai, daca nu ai stai asa cum esti, multi nu merg la dentist sa isi faca detartraje din cauza preturilor mari, 300 lei un detartraj, sa i ia dracu de doctori hoți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Poți sa știi, la 2 luni diferența încă un detartraj mi-a luat dreacu tot smalțul de pe dinți de ma dor când beau apa, mai ia și 300 de lei oarba după ei și nația lor.

| sammie a răspuns:

Buna! In Bucuresti nu o sa gasesti dentisti buni dar scumpi. Pana si dentistii neexperimentati/ mai prosti iti cer mult. Mai ales in Bucuresti fiind capitala.

| sammie a răspuns:

Buna! In Bucuresti nu o sa gasesti dentisti buni dar ieftini. Pana si dentistii neexperimentati/ mai prosti iti cer mult. Mai ales in Bucuresti fiind capitala.