| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Vreau sa atașez aici o poza sa va arat ceva, cum fac sa pun poza? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trage aici poza, copiezi linkul și ni-l dai

https://imgur.com/upload

| Mopmop a răspuns:

Depinde ce e in poza. Pune-o la profilul tau.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru sierra1):

Pai nu stiu cum fac sa pun linkul de la respectiva poza laughing

| cristi202 a răspuns:

O incarci oriunde pe net, chiar și pe FB-ul tău. Deschizi în browser poza, copy pe adresa ei (din bara de adrese), paste aici. Dacă e deja pe net, dai doar copy-paste.

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Poți să obții link-ul unei fotografii cu Send Anywhere. Oamenii o pot deschide de pe aplicație sau de pe Chrome.

| Mirel4412 a răspuns:

Www.imgur.com
Www.girlshare.ro

Pui pe unul din linkurile astea poza pe care o vrei, si copiezi adresa url de sus si ne-o dai.

| sierra1 a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Pune mouse-ul pe poză, apare COPY LINK. Capisci acum?

https://imgur.com/DYGxgHM