| Anonim9876456 a întrebat:

Buna ziua,am inghitit din greseala o cheita de la o doza de suc, se poate intampla ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Mergi la urgenta.

| gabicoo a răspuns:

Este obiect străin intrat în sistemul digestiv. Ar fi bine să mergi la spital.

| TimberWolf a răspuns:

Il vei caca! nu e nimic grav, stai linistit.

| TimberWolf a răspuns (pentru gabicoo):

Nu e suficient de mult aluminiu incat sa il otraveasca, nu mai speria omul degeaba!

| Violleta2022 a răspuns:

Va fi eliminata in 2-3 zile, la toaleta.

| ReddY25 a răspuns (pentru TimberWolf):

Defeca,bro rolling on the floor

| TimberWolf a răspuns (pentru ReddY25):

Vai...am vorbit vulgar!

| Anonim9876456 explică (pentru Violleta2022):

Sa speram...