| Anonim203434433 a întrebat:

De ce cand ma trezesc din somn spre exemplu la 3 noaptea sa merg la wc, ma simt energic, ma culc la loc si la 7 cand ma trezesc ma simt mai molesit! Parca imi vine cand ma trezesc sa merg la wc sa nu ma mai culc la loc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Salut! happy Probabil ți-ai dereglat programul de somn,pentru că ai dormit târziu,încearcă în fiecare noapte, consecutiv, să dormi cu o oră mai devreme decât în noaptea precedentă, până te vei obișnui. big grin Încearcă să nu dormi ziua, pentru că poți provoca insomnie apoi, și din nou îți tulburi somnul. happy Funda?

3 răspunsuri:
| Anonim203434433 explică (pentru BotezanDaniel):

Ideea e ca am adormit la 23, la 3 m.am trezit pentru toaleta laughing

| Anonim203434433 explică (pentru BotezanDaniel):

Ideea e ca eu am adormit la 23, m-am trezitla 3 sa merg la toaleta happy

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Întodeauna dimineața somnul este mai dulce. Așa pățesc și eu.