| XComedyX a întrebat:

Bunaziua, Am o intrebare. astazi m-am trezit si ca in fiecare dimineata mi-se scoala penisul odata cu mine laughing, cand ma intorc in pat nu stiu cum imi bag scula in pat si incepea sa ma doara putin dupa aia mi-a trecut. ulterior am vazut ca imi curge putin sange si ma cam pisca putin cateodata. iar Fernulum adica ata dela Penis este putin rosie. este ceva grav?

Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cobra15 a răspuns:

Salut probabil ca ai intins frenul (afica ata ) si din cauza asta iti curge sange si te doare, pentru alte informatii trimite mi mesaj

4 răspunsuri:
| Natalia_Ionela_1997 a răspuns:

Baga-ti-l in gura, si vezi ca nu te mai doare funda? laughing

| Natalia_Ionela_1997 a răspuns:

S-ar putea sa ai gripa aviarawinking laughing

| Liviu a răspuns (pentru Natalia_Ionela_1997):

Pai tu nu ai tot o gura? daca nu dai raspunsuri concrete, mai bine abtine-te, un e Trivia aici ok? deja ai ganduri ne ortodoxe? daca vad parinti tai ce ai raspuns, ai dat de dracu, 2 saptamani numai pupi calculator/telefon

| XComedyX explică (pentru Natalia_Ionela_1997):

Sar Putea sa imi bag eu Scula mea cu Gripa aviata in gura ta de cocalara.