| comanceanu a întrebat:

Cand ai rujeola sau rubeola ai voie sa bei lapte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| comanceanu explică:

Multumesc.

| adelina0101123 a răspuns:

Cand ai rubeola sau rujeola ai voie pentru ca eu am baut cand am avut rubeola!

| comanceanu explică (pentru adelina0101123):

Ieu nu stiu ce sa mai cred.

| Raniia a răspuns:

Regimul alimentar este usor atunci cand esti febril(supe de legume, carne fiarta, piureu de cartofi)daca nu ai febra regimul alimentar este normal in functie de varsta si preferinte.

| adelina0101123 a răspuns (pentru comanceanu):

Eu am baut si doctora ( doctorul ) nu mi-a zis nimic din potriva a zic ca e FB!