| Butterfly2012 a întrebat:

Cand ai varsat de vant ce se intampla daca spargi bubitele inainte sa faca coaja?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ramane semn.

| Alexandro9050 a răspuns:

Iti ramane o mica gropita

| Butterfly2012 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Am pus o intrebare la Adolescenti, raspundeti si tu plz

| Vichtory a răspuns:

Se infecteaza si apoi ramane semn. Mai bine sa le tratezi la vreme si sa nu le infectezi.
puup soare:*

| Anda1197 a răspuns:

Sa NU faci asta, pentru ca iti pot ramane urme pe viata. Mai bine lasa-le sa treaca, sau da-te cu creme de fata dar sa NU le spargi! o prietena de-a mea a avut varsat de vant si si-a spart bubitele(cand era mica). Acum face tratament pentru indepartarea urmelor lasa-te de bubite. deci sa nu ti le spargi!

| LeeYeon a răspuns:

Iti raman urme laughing foarte urate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am spart din greseala un si ce se intampla concret?
Fsra sa vreau, nu intentionat...si ramane semn, si se infecteaza rau de tot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LeeYeon):

Adica un semn urat nu ar fi asa de rau dar sa nu se infecteze!