| Clorox a întrebat:

Cand fac baie se face mult abur, aproape ca nu vad nimic! Daca inhalez aburul in exces ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Doar dacă stai în baie prea mult timp, cum ar fi o oră, două. Sau dacă rămâi blocat acolo... laughing

11 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Nu ți se întâmplă nimic, aburii chiar sunt buni pentru piele și pentru ten. Doar de asta există sauna.

| Clorox explică (pentru MeForeverAlone):

Ma refeream la plamani, patesc ceva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista riscul sa lesini.

NOname
| NOname a răspuns:

Posibil să ameţeşti.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut! Daca iti facea ceva, nu mai exista sauna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult de sensibilitatea ta. Eu de exemplu nu mai am aer si ametesc in situatia descrisa de tine.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Eu nu vad dilatarea vaselor de sange ca pe un lucru bun. laughing

| MeForeverAlone a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu văd sarea în ochi ca pe un lucru bun tongue

| DaniTDCI a răspuns:

Nimic,mie imi place sa stau la aburi ))

| MeForeverAlone a răspuns:

Nu știu ce gărgăuni la cap te fac pe tine să delirezi, în plus nu e vina nimănui că ți-ai ales un nume... sărat laughing tongue

| Mayhem666 a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic, ca si eu cand fac baie, parca as fi in sauna, si stau acolo si cate o ora, sau mai mult happy