| Cattleya a întrebat:

Care ati folosit sau ati auzit de yeastrol? pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Ar trebui sa ti-l recomande un medic ginecolog. Nu mai luati medicamente dupa ureche.

| Cattleya explică (pentru elenyss):

Medicii nu tot timpul recomanda ce e mai bun si bine pentru tine. au si ei interesele lor.

| elenyss a răspuns (pentru Cattleya):

Daca mergi pe varianta asta eu zic sa te duci la babele din sat sa te trateze!

| Cattleya explică (pentru elenyss):

Am fost la medic, dar mereu primesc acelasi tratament care nu da rezultate bune, din moment ce imi revin simptomele, asa ca eram curioasa de acest yeastrol.