| SaveTheNature a întrebat:

Care este cea mai mare durere fizica la o persoana (medical vorbind), la un pacient in spital de ex.?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nasterea naturala, colica renala, pancreatita acuta, ulcerul perforat, nevralgia de trigemen, cefaleea din hemoragia subarahnoidiana

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns (pentru Brigaela):

Si cancerul in faza terminala.

Brigaela
| Brigaela a răspuns (pentru doctorandus):

Corect.

| Azµre a răspuns:

Mai mare decât o lovitură în ouă nu există. Și e demonstrat happy
Păi medical să zicem cei bolnavi de cancer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cea mai mare durere este naşterea naturală şi cancerul în fază terminală!
Te pup!